31

Odp: Chamsys

spotkały się dwie firmy smile

Nie znam prawie w ogóle chama - znam za to ma - nie do końca niektóre sztuczki ale potorfie zaskoczyć tongue
Usiadłem do chama i nie jest taki zły minusem jest (może kwestia przyzwyczajenia) pole buttonów i kilka przydatnych funkcji dostępnych pod ręka - nauka - ok w chamie 6 x się zastanowię zanim coś wcisnę a w MA zanim pomyślę już mam to skończone. Wersja PC Chama (realnym stołem bawiłem się u fotisów long time ago )  jest troszeczkę zakręcona jest sporo funkcji itd itp ale są one ukryte,lub w najmniej przypuszczalnym miejscu smile  inny tok myślenia przy tworzeniu show. Dużym minusem jest to że nie jest on dostępny w dużej ilości firm i nie ma go jak dotknąć  big_smile

każdy woli pracować na czymś co jest mu wygodne i użyteczne (a zwłaszcza na czym się szlifował)

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-02-29 20:23:09)

32

Odp: Chamsys

Powiedz makon ile sprzedaliście konsolet w Polsce? Jeśli chciałbym spełnić na przykład twój rider to gdzie mogę wypożyczyć Chamsysa?

33

Odp: Chamsys

a może pomyśleć o AVO tiger touch.

34

Odp: Chamsys

avo poprawiło tok myślenia wyszli z epoki kamienia są na etapie komuny ale to jeszcze nie to smile
Ciekawi mnie ten Shafir na 2012 ...

35

Odp: Chamsys

jak dla mnie za mało playbacków i flashy!!! a czemu nie ma 1 light, micro?

36

Odp: Chamsys

Jeśli chodzi o dostępność funkcji, rozwiązania potrzebne do programowania i realizacji live to już wielu realizatorów w PL powiedziało, że co jak co ale to jest bardzo przemyślane oraz widać, że projektował Chamsysa ktoś kto spędził sporo czasu na realizacjach - to zdanie nie moje tylko osób zupełnie postronnych.

Sprzedaż - nie czuje się upoważniony do udzielania publicznie informacji kto posiada.

Za mało playbacków, flashy? Dwie odpowiedzi:
1. Za 7,5tys zł możesz kupić Extra Winga (12 playbackow, 12 flashy) - chyba niezbyt drogie rozwiązanie
2.Trochę inna filozofia programowania i wykorzystania Playbacków,dodatkowo okno Execute a poza tym cały czas piszemy o najmniejszej wersji bo MQ300 Execute posiad 46x suwaków + 36 przycisków. Choć rozumiem, że może to być niewystarczające dla kogoś, bo widziałem na zdjęciach (tylko) jak ludzie do MQ300 podpinają Wingi

Ostatnio edytowany przez makon (2012-02-29 20:53:44)

37

Odp: Chamsys

mój post dotyczył avo toucha

38

Odp: Chamsys

200 już ma buttony z tego co pamietam (ta sama ilość co w 300tce)

39

Odp: Chamsys

Nie pytałem o to kto je ma, tylko ile ich jest w Polsce, a także czy są one ogólnodostępne w rentalu.

40

Odp: Chamsys

kajmar888 napisał/a:

mój post dotyczył avo toucha


No i całe szczęście:)

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

41

Odp: Chamsys

Ale baty bym od Krzysia dostał gdybym nie sprostował wink

42

Odp: Chamsys

kajmar888 napisał/a:

tym bardziej jeśli nie ma się kasy, to wypadałoby kupić najbardziej uniwersalny stół - a na chwilę obecną to Ma takim jesty


Analizując w/w wypowiedź, dodałbym do listy jeszcze M1 Martia ...

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

43

Odp: Chamsys

zakoslaw napisał/a:

Nie pytałem o to kto je ma, tylko ile ich jest w Polsce, a także czy są one ogólnodostępne w rentalu.

Z moich informacji wynikałoby że w kraju dostępnych jest blisko 20 systemów MagicQ, jeżeli potrzebne jest wypożyczenie to pomagamy w skontaktowaniu się zainteresowanych lub sami zapewniamy wypożyczenie.

Cieszę się, że ChamSys wywołuje tyle dyskusji, naprawdę profesjonalny i zaawansowany system sterowania. Gdyby nie był tego wart nikt z nas sprzedających/wykorzystujących go nie poświęciłby mu tyle czasu i zainteresowania. Zajmuje się dystrybucją ChamSys trochę ponad rok i gdyby nie był tego wart i nie widziałbym w nim potencjału zapewne nie znalazłby się w naszej ofercie. Zachęcam wszystkich do głębszego zapoznania się z MagicQ. Ten system kryje w sobie szeroki wachlarz możliwości i potrafi pozytywnie zaskoczyć trzeba tylko chcieć i poznać a dopiero później oceniać.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

44

Odp: Chamsys

O taką informację mi chodziło.

Ostatnio edytowany przez zakoslaw (2012-02-29 21:43:07)

45

Odp: Chamsys

ciekawy projekt smile
http://www.youtube.com/watch?v=zFDIGJQqtS4