46

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

no jeśli podnosisz kanał shutter to znaczy że może migać, zobacz w specyfikacji sprzętu co na jakiej wartości kanału shutter dzieje się z barem

47

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

http://www64.zippyshare.com/v/376852/file.html tutaj jest Manual.
Zrobiłem tak jak tam jest i nie działa.

48

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

czyli co robisz z 3 kanałem?

49

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Probóje go od wartości 1-255 i tak samo mruga. Powinien być na 255 bo tam niby nie ma flash. ALe nie wiem co jest nie tak.

50

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

day go na zero

51

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

dawałem tez. A wogole chodzi o to ze CH-1 daje na pozycje 1do 31 czyli mieszanie kolorow włączam S2L. I nic nie dzial . DOpiero suwak CH-2 smigam i działa ale mruga. Kanal 3 to strobe CHannel. Jego mam zawsze w pozycji 0 ale probowalem suwać od 1-255 i nic nie zmienialo. W pozycji 255 jakby plynnie strobo mrugało a w pozycji ponizej 240 jakby przerywalo to strobo(nie reguralnie)

52

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

a po cholere w ogóle dajesz to s2l.... albo chcesz sterować tym barem ze sterownika, albo odpalasz s2l i niech sobie miga jak chce

53

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

big_smile no tak;d .. ale skoro jest ta funkjca to dobrze zeby działala. A chce po to bo nie zawszę biorę cały setup oświetlenia. I moglo by mrugać w rytm muzyki:D

54

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

no okej, ale jak ma mrugać do muzyki to już nie podpinaj tego pod stół!!! albo Ty świecisz i wszystkie efekty sam wypuszczasz, albo ustawiasz s2l i zostawiasz bara bez kontroli

55

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Przepraszam, że odświeżam taki stary temat ale mam ten sam problem więc nie widzę sensu zakładania nowego.

Czy ktoś znalazł rozwiązanie

56

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Tak,


Sprzedaj belki i kup inne smile

Do you speak English?
Yes, I don't