31

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

soundspace napisał/a:

hmmmm też sprawdzę w tyg. jak zachowują się pod lightjockeyem przez splitter.
długo ich używasz? bo u nas pracują około pół roku i poza problemami ze wstrząsami (jedna sztuka porozłączała się w środku, pomimo że jeżdżą w casie) nie ma większych problemów z nimi.
ogólnie muszę przyznać że LIGHTMAXX nie najgorzej sobie radzi. Używamy też tej firmy około 40 Parów 64 led i zauważyłem zasadę że jeśli po wyjęciu z pudełka nie sypie się to już raczej pracuje...

ktoś może miał szansę na porównanie Ledbara LIGHTMAXXA i XEOSA? zewnętrznie nie różnią się za bardzo, a patrząc na zdjęcia pokazujące ich pracę w sieci działają podobnie...

pozdrowienia

Jakiś czas już je mamy ale przez te problemy ze sterowaniem używaliśmy ich tylko jako stałe podświetlenie typu korytarz w hotelu czy coś w tym stylu. Walczę z nimi żeby mieć nad nimi jakąś władze teraz i faktycznie jak pójdzie ze splittera to będę  wniebowzięty big_smile. Innego sprzętu tej firmy nie mamy jak na razie ale kto wie co nowego na magazyn wjedzie smile.

Do you speak English?
Yes, I don't

32

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Witam, mam podobny problem z barem LIGHTmaxx. Który mruga. Czy oprócz zwykłego sterownika jest opcja żeby sie pozbyć tego mrugania??

33

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

djmess napisał/a:

Witam, mam podobny problem z barem LIGHTmaxx. Który mruga. Czy oprócz zwykłego sterownika jest opcja żeby sie pozbyć tego mrugania??

Tak, musisz kupić nie-zwykły sterownik, poszukaj w necie Incredible Lighting Console Which Stops Blinking In Lighting Fixtures

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

34

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Hmm, Jakaś podpowiedź gdzie szukać?? Bo w google brak wyników.

35

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

hehe

36

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

djmess napisał/a:

Witam, mam podobny problem z barem LIGHTmaxx. Który mruga. Czy oprócz zwykłego sterownika jest opcja żeby sie pozbyć tego mrugania??

KrzysztofKlak napisał/a:

Tak, musisz kupić nie-zwykły sterownik, poszukaj w necie Incredible Lighting Console Which Stops Blinking In Lighting Fixtures

djmess napisał/a:

Hmm, Jakaś podpowiedź gdzie szukać?? Bo w google brak wyników.

buhuhahhahahahahhahahahahha smile
To jak z dowolny klawisz smile

przeszukaj http://www.altavista.com/ tam coś znajdziesz.

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-01-02 23:45:13)

37

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Dobrze Jest się śmiać.

38

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

on nie mruga, on puszcza Ci oczko wink

39

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

się na żarciki zebrało smile

40

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

JA tu na poważnie , a tu żarty, ech....

41

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

jest wiele opcji.... możesz mieć zwyczajnie walniętego bara, możesz mieć zakłócenia na linii dmx, mogłeś podnieś kanał na którym masz strobo i Ci miga.....opcji jest multum!!!!

42

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Sterownik mam zmienony z Zasilaczem z SEB system. Także to jest ok. Kable zmieniałem kilka razy. Co do suwaka strobo to jest na 0. Myśle o tym terminatorze ale nie wiem czy to pomoże.

43

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

a używasz kabli dmx ( 110 ohm ) czy xlr?

44

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

Bo ogólnie jes tak ze wszystko jest ok dopóki nie włącze funkci Sound 2 lite. To makro elegancko dziala i wywołuje programy wbudowane w bar. ALe gdy włacze s2l i rusze suwakiem shuter. To gdy lampa jest w pozycji od 1-255 to juz mruga. Bar działa i zmienia kolor do muzyki, ale również mruga ;/

45

Odp: Lightmaxx by FAME czyli LEDBAR + Pilot 3000 i niewyjaśnione mruganie.

tylko dmx, xlr probowalem ale to samo.