16

Odp: wersja edukacyjna

darmowa wersja jest na stronie producenta ale niestety gaśnie po iluś dniach.

17

Odp: wersja edukacyjna

A trial j.w.

Michał Bystrzycki
--------------------

18

Odp: wersja edukacyjna

pewnie wyjde na laika, ale kto jest producentem wysiwyga?

19

Odp: wersja edukacyjna

Firma CAST Software

20

Odp: wersja edukacyjna

Powiem szczerze, że ciężko jest mi znaleźć WYSIWYGA do ściągnięcia, może ktoś poratować jakimś linkiem, albo przesłać mi jakąś  wersje WYSIWYGA?
ps. Czy będzie on współgrał z symulatorem Perły 2004?
pozdrawiam

21

Odp: wersja edukacyjna

http://www.cast-soft.com/cast/software/downloads.jsp

22

Odp: wersja edukacyjna

Dzięki wielkie Stary!

23

Odp: wersja edukacyjna

kajmar888 napisał/a:

Powiem szczerze, że ciężko jest mi znaleźć WYSIWYGA do ściągnięcia, może ktoś poratować jakimś linkiem, albo przesłać mi jakąś  wersje WYSIWYGA?
ps. Czy będzie on współgrał z symulatorem Perły 2004?
pozdrawiam

Wątpliwa sprawa...

Michał Bystrzycki
--------------------

24

Odp: wersja edukacyjna

Pracuje na wizualizerze avo, ale jest delikatnie mówiąc, bardzo ograniczony. a może możecie coś doradzić co by śmigało z tym symulatorkiem? pozdrawiam

25

Odp: wersja edukacyjna

ten avo wizualizer  ciezki do rozkminki , zamow sobie plytke grandMA -the dvd tam masz wizualizer calkiem fajny , na jednym kompie masz grandMA on PC na drogim grandMA 3d i na zywo mozesz sobie "swiecic":):) oczywiscie mozna tez na jednym ale wygodniej na 2 kompach ( oczywiscie wszystko za darmo), jak kupie kompa zabieram sie ostro za wysiwyg a smile:)

26

Odp: wersja edukacyjna

( oczywiscie wszystko za darmo),

Jak to za darmo??

27

Odp: wersja edukacyjna

normalnie smile::) wchodzisz na
http://www.malighting.com/grandmadvd.0.html
wpisujesz sie, po jakims czasie niezbyt dlugim przychodzi Ci orginalna plytka dvd, mozna tez wszytko to na stronie znalesc i pobrac smile za darmo to w dzisiejszych czasach szok hehe chociaz forum tez jest za darmo:):):)

28

Odp: wersja edukacyjna

Dzieki. Rzeczywiście troche to dziwne że za darmo

29

Odp: wersja edukacyjna

A za male pieniadze orginal wersji edukacyjnej, ktora posiada to co potrzeba aby narysowac, powiesic, nadac patch, itp.
Masz biblioteke urzadzen, symbole..itd.
Nic nie boli. Masz pomys, siadasz, robisz, zapisujesz. Mozesz wydrukowac stage plan. To ulatwi prace calemu zespolowi oswietlenia z jakim pracujesz.
To rozsadne narzedzie do twojej pracy, dla kazdego kto podchodzi do zawodu oswietleniowca na zaawansowanym poziomie.
Na taki poziom pracy ze swiatlem stac kazdego..Wystarczy chciec.
Pozdrawiam chcacych..L.W.

Vari-Czub.Chirurgia oświetlenia scenicznego wraz z dyslekcją i czystym strumieniem świadomości,wraz z fizycznością pracy,i ochota do tworzenia.Wraz ze wszystkim co związane ze światłem..,i jeszcze pewne przemyślenia.

30

Odp: wersja edukacyjna

fafruk napisał/a:

Dzieki. Rzeczywiście troche to dziwne że za darmo

Nie jest to takie dziwne. Wizualizer działa tylko z grandMA i współpracuje z nimi jako uczestnik sesji w sieci urządzeń grandMA (poprzez protokół MA-Net).